OBCHODNÉ PODMIENKY

VytvorenÚ: 19.07.2007

DODACIE PODMIENKY:

V┼íetky  Tuning univerz├ílne ┼íportov├ę v├Żfuky ENOOX pon├║kan├ę na str├ínkach na┼íej firmy z├írove┼ł vytv├íraj├║ obchodn├ę z├ísoby firmy. Objednan├Ż tovar z├íkazn├şkovi doru─Źujeme do 48 hod├şn najnesk├┤r v┼íak do 7 dn├ş od chv├şle uzavretia z├ív├Ąznej mailovej, alebo telefonickej objedn├ívky. Tovar zasielame na dobierku prostredn├şctvom kuri├ęrskych slu┼żieb. Cena po┼ítovn├ęho, baln├ęho a dobierky je spolu 4€ za 1ks objednan├ęho tovaru. Pri odbere dvoch a viacer├Żch kusov tovaru v┼íetky n├íklady spojen├ę s doru─Źen├şm tovaru uhr├ídza predajca (poskytovate─ż slu┼żieb). Pri osobnom odbere sa poplatky za doru─Źovate─żsk├ę slu┼żby neplatia. Pre st├ílych z├íkazn├şkov s├║ pripraven├ę cenov├ę zv├Żhodnenia pon├║kan├ęho tovaru.

Zav├Ązujeme sa doda┼ą spr├ívny druh a mno┼żstvo adekv├ítne zabalen├ęho tovaru na z├íklade objedn├ívky z├íkazn├şka v cen├ích uveden├Żch v cenn├şku, pr├şpadne v cen├ích ktor├ę boli medzi z├íkazn├şkom a predajcom in├í─Ź dohodnut├ę a odosla┼ą tovar v najkrat┼íej mo┼żnej lehote na adresu z├íkazn├şka. Ak├ęko─żvek inform├ície o ┼íportovom v├Żfuku a pon├║kanom tovare poskytujeme na tel. ─Ź├şslach: 0905 505 837 , 0915 863 911

 

REKLAMA─îN├Ł PORIADOK A Z├üRU─îN├ë PODMIENKY:

 

Na ka┼żd├Ż tovar sa vz┼ąahuje z├íkonom stanoven├í z├íru─Źn├í lehota 24 mesiacov. Plyn├║┼ą za─Ź├şna d┼łom vyzna─Źen├Żm na z├íru─Źnom liste, ktor├Ż je prilo┼żen├Ż k z├íkazn├şkom objednan├ęmu tovaru. Tento doklad si pros├şm d├┤kladne uschovajte, v pr├şpade straty nebude mo┼żn├ę ur─Źi┼ą dobu trvania reklama─Źn├ęho obdobia a t├Żm z├íkazn├şk str├íca pr├ívo z├íkonn├ęho reklamovania tovaru. Po─Źas tohto obdobia bud├║ v┼íetky reklamovan├ę chyby, nedostatky a z├ívady odstr├ínen├ę bezplatne.

Pri reklam├ícii postupujte nasledovn├Żm sp├┤sobom:
Po┼íkoden├Ż tovar dopl┼łte popisom zistenej z├ívady a za┼ílite na e-mailov├║ adresu na┼íej firmy, pr├şpadne n├ís informujte telefonicky. Tovar zaba─żte a po┼ílite na na┼íu adresu.

Reklam├ícia sa nevz┼ąahuje na z├ívady vzniknut├ę neodbornou manipul├íciou, alebo neodbornou mont├í┼żou v├Żrobku, taktie┼ż pred├ívaj├║ci nedok├í┼że zaru─Źi┼ą kupuj├║cemu komfortnos┼ą v z├ívislosti od hlu─Źnosti nako─żko je to ve─żmi individu├ílna z├íle┼żitos┼ą, ktor├║ ovplyv┼łuje viacero predajcovi ┼ąa┼żko pos├║dite─żn├Żch faktorov.

PLATOBNÉ PODMIENKY:

Objednan├Ż tovar bude zaslan├Ż na z├íkazn├şkom uveden├║ adresu dobierkou. Platba prebehne pri prevzat├ş tovaru priamo na po┼íte. Tovar je mo┼żn├ę odobra┼ą aj osobne a to po dohode s predajcom na ─Ź├şslach: 0905 505 837, 0915 863 911

 

V pr├şpade ak├Żchko─żvek ch├Żb, alebo nejasnost├ş po─Źas obchodu, alebo ak sa V├ím nebude pozd├íva┼ą cena alebo nen├íjdete ┼żiadan├Ż tovar, kontaktujte n├ís na na┼í├şch vi┼í┼íie uveden├Żch ─Ź├şslach.